info
عکس قهوه تلخ (مهرداد)
category

قهوه تلخ (مهرداد) محله امام شهر، یزد

درباره‌ی قهوه تلخ (مهرداد)

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

قهوه تلخ (مهرداد) (کافی‌شاپ) در محله امام شهر یزد و خیابان المیزان واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از سه کافی‌شاپ در محله امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی تاتی پارک و زغال سفید و همچنین پیرایش پردیس، پیتزا کویتی، اتو سرویس نادری ، تشریفات عروسی رضوان یزد و داروخانه دکتر بایسته قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه تلخ (مهرداد) یزد

برای رفتن به کافی شاپ قهوه تلخ (مهرداد) یزد باید به شهر یزد محله امام شهر بروید. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان یزد، یزد، ولیعصر، المیزان قرار دارد.

کافی شاپ قهوه تلخ (مهرداد) یزد یکی از کافی شاپ‌های محبوب محله امام شهر است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند تالار و رستوران نگین یزد، کافه رستوران خانه پدری، پیتزا فروتن، رستوران شاه نشین و رستوران ملل هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ قهوه تلخ (مهرداد) یزد برویم؟

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس مخابرات از امتیازات کافی شاپ قهوه تلخ (مهرداد) یزد است. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ قهوه تلخ (مهرداد) یزد به شما کمک می‌کند. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی که در نشان می‌توانید ببینید شامل آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه، تصاویری از کافی شاپ قهوه تلخ (مهرداد) یزد به همراه ایستگاه‌های نزدیک آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی گلی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه تلخ (مهرداد) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه تلخ (مهرداد) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه تلخ (مهرداد) ندارد.
location استان یزد، یزد، ولیعصر، المیزان
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری قهوه تلخ (مهرداد)

شنبه 06:30 تا 23:30
یک‌شنبه 06:30 تا 23:30
دوشنبه 06:30 تا 23:30
سه‌شنبه 06:30 تا 23:30
چهارشنبه 06:30 تا 23:30
پنج‌شنبه 06:30 تا 23:30
جمعه 06:30 تا 23:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo