info
عکس فتیرپزی سلطان آباد
category

فتیرپزی سلطان آباد محله رودکی، اراک

شیرینی‌سرا

درباره‌ی فتیرپزی سلطان آباد

فتیرپزی سلطان آباد (شیرینی‌سرا) در محله رودکی اراک و خیابان امام رضا، قاسمی، بین حسن رجبی و رضوان واقع شده است. این قنادی یکی از پنج شیرینی‌سرا در محله رودکی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم یدکی فرجی، گاز ال پی جی با دستگاه، نانوایی لواشی جمشیدی، سوپر تهران و مرکز حجامت و زالو درمانی قرار گرفته است.
سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده فتیرپزی سلطان آباد واقع شده‌اند:

 • فتیر پزی بی نظیر
  طالقانی، مشتاقی، حقانی، بین آخوندی و سعیدی
 • شیرینی‌ سرای برادران ملکی
  بلوار آیت الله طالقانی، آبایی- میرزایی
 • فتیر پزی
  امام رضا، جودکی، مطهری، بین رجائی و محمدرضا عبدالهی
 • شیرینی و فتیر تنوری ماندگار
  (5.0)
  بلوار آیت الله طالقانی، سجاد، بین نسیم و داراشفاء
 • شیرینی داغ
  (5.0)
  امام رضا، حسن رجبی، حقانی، بین قاسمی و باقی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فتیرپزی سلطان آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فتیرپزی سلطان آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فتیرپزی سلطان آباد ندارد.
  neshan logo