info
عکس ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم
category

ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم محله باغ خزانه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم

ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ خزانه تهران و خیابان برادران حسنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله باغ خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ۲۲ بهمن و همچنین پمپ بنزین اختصاصی ۲۳۹، ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم، نمایندگی سایپا 5864 شیرعلی نیا، فروشگاه کوشش رادیاتور و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم تهران

ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم تهران در شهر تهران، محله باغ خزانه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس برادران حسنی، بین قزوین و اصغری علایی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بریانک قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس میثم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل امام زاده معصوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان مقدم
  ابوذر، احمدی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  پل برادران حسنی، حسنی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 30 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 30 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم ندارد.
  neshan logo