عکس ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم (محله باغ خزانه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، برادران حسنی، بین اصغری علایی و قزوین

موقعیت ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم در محله باغ خزانه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ خزانه تهران و خیابان برادران حسنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله باغ خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین پمپ بنزین اختصاصی ۲۳۹، ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم، نمایندگی سایپا 5864 شیرعلی نیا، فروشگاه کوشش رادیاتور و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم

ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم در شهر تهران، محله باغ خزانه و خیابان برادران حسنی قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس برادران حسنی، بین اصغری علایی و قزوین می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بریانک قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس میثم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، برادران حسنی، بین اصغری علایی و قزوین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل امام زاده معصوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان مقدم
  ابوذر، احمدی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم ندارد.
  neshan logo