info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی محله سرآسیاب - مهرآباد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی

ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی (ایستگاه اتوبوس) در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران و خیابان امام محمد باقر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی شهید مهدی شریعت رضوی و پاساژ پورنصیر و همچنین پیتزا بلوط، املاک شهر، سوپر مارکت 110، گل لیندا و کباب سرای عمو اکبر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی تهران است که در محله سرآسیاب - مهرآباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شمشیری، امام محمد باقر، بین صفری و عبداللهی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس و اتوموبیل کرایه آرامیس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه هوایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساسان
  چهل و پنج متری زرند، ارداقی، متوسلیان (فتح)
 • ایستگاه اتوبوس تولید دارو
  چهل و پنج متری زرند، دانشگاه هوایی جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس فردوس
  چهل و پنج متری زرند، بین بیگلو و شهیدان اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه هوایی ندارد.
  neshan logo