عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (محله تختی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بین بشر حق و طاهری

موقعیت ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین رستوران جوان هنرور، داروخانه نازی آباد، عکاسی شیلا، درمانگاه دکتر اطمینان و کیوسک مطبوعات و تنقلات قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید بخارایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ورزشگاه است که در محله تختی بلوار شهید رجایی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی، بین بشر حق و طاهری می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید بخارایی است. همچنین آژانس تک را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بین بشر حق و طاهری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد
  بزرگراه شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم
  بزرگراه بعثت، وفایی، خدا رحم شرفی، نیکنام، بین مشهدی و فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه ندارد.
  neshan logo