info
عکس ایستگاه اتوبوس ساختمان بیمه شماره 6
category

ایستگاه اتوبوس ساختمان بیمه شماره 6 اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساختمان بیمه شماره 6

ایستگاه اتوبوس ساختمان بیمه شماره 6 (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر عاشق اصفهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار رضا و همچنین بیمه تامین اجتماعی شعبه 6 اصفهان، بازار روز کوثر 4، حوزه علمیه شهید طباطبائی نژاد، کلانتری 26 زینبیه و بامیه و گوشفیل حاج حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساختمان بیمه شماره 6 اصفهان

ایستگاه اتوبوس ساختمان بیمه شماره 6 اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله ارزنان - زینبیه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به عاشق اصفهانی شرقی، عاشق اصفهانی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ساختمان بیمه شماره 6 اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی کوی آراسته قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ساختمان بیمه شماره 6 اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ساختمان بیمه شماره 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سپاهان و شهرک امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس باسکول
  لاله شمالی، بین توفیق و روح الله
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد
  عاشق اصفهانی شرقی، بین دستغیب 27 و 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساختمان بیمه شماره 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساختمان بیمه شماره 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساختمان بیمه شماره 6 ندارد.
  neshan logo