info
عکس داروخانه علی پیمانی
category

داروخانه علی پیمانی محله بهشت، مشهد

داروخانه

درباره‌ی داروخانه علی پیمانی

داروخانه علی پیمانی (داروخانه) در محله بهشت مشهد و خیابان ابن سینا واقع شده است. این مکان یکی از سی داروخانه در محله بهشت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار دانشگاه و همچنین پردیس کتاب، قنادی نسیم لبنان، دندان پزشکی دکتر علیرضا شبستری، جهاد دانشگاهی مشهد (مجتمع آموزشی شریعتی) و پلی کلینیک نیرو انتظامی امام سجاد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه علی پیمانی مشهد

برای رفتن به داروخانه علی پیمانی مشهد باید به شهر مشهد، محله بهشت بروید. استان خراسان رضوی، مشهد، ابن سینا، بین ابن سینا 4 و 2/3 آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه علی پیمانی مشهد یکی از داروخانه‌های خوب محله بهشت در شهر مشهد است. کلینیک فوق تخصصی بیمارستان قائم، مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی امام رضا (ع) و درمانگاه شهید شوریده، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر قهرمانی، داروخانه و داروخانه دکتر تقی‌آبادی وجود دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه علی پیمانی مشهد برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس در نزدیکی داروخانه علی پیمانی مشهد است. ایستگاه مترو سعدی هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه علی پیمانی مشهد را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه علی پیمانی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر قهرمانی
  قائم، بین قائم 1 و 2
 • داروخانه
  سناباد، سناباد 2
 • داروخانه دکتر تقی‌آبادی
  بلوار احمدآباد، عارف، عارف 2
 • داروخانه شریف
  رازی غربی، بلوار شهدای مدافع سلامت، بین شهدای مدافع سلامت 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه علی پیمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه علی پیمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه علی پیمانی ندارد.
  neshan logo