عکس سوپر مارکت
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت (محله قیام، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قیام، دیانی، بین قاسم گلی و هدایت

موقعیت سوپر مارکت در محله قیام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله قیام تهران و خیابان دیانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سوم شعبان و بازار علی و همچنین حسینیه هدایت، آجیل وخشکبارصفه، پارک دینا، دبستان اثنی عشری و نانوایی تافتون قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قیام، دیانی، بین قاسم گلی و هدایت


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت اسلامی
  قیام، سعیدی، گیلکی جنوبی، موافق
 • هایمارت - فروشگاه لاوش
  بزرگراه محلاتی، 15 خرداد، امامزاده یحیی
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه سعید
  خاوران، دربندی، برادران مالکی، بین شاهمرادی و لیلازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدجواد اقبالی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo