info
عکس ایستگاه اتوبوس پاسداران
category

ایستگاه اتوبوس پاسداران محله چرخاب، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاسداران

ایستگاه اتوبوس پاسداران (ایستگاه اتوبوس) در محله چرخاب اصفهان و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله چرخاب اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهر و همچنین دبستان پسرانه معراج اندیشه، پاساژ سپاهان، کافه زیوس، صاحب نیوز و تریا شمیم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاسداران اصفهان

ایستگاه اتوبوس پاسداران اصفهان در شهر اصفهان، محله چرخاب و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پاسداران اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سی و سه پل قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پاسداران اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاسداران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل آذر
  شهید مطهری
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهایی، بین امامی و مجلسی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید
  استانداری، بین هشت بهشت و ژاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاسداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاسداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاسداران ندارد.
  neshan logo