info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه هلال احمر
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه هلال احمر محله شهید هرندی، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه هلال احمر

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه هلال احمر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خیریه ولی عصر (ع) و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین باربری قدس، دروازه غار، سجادیه بزرگ تهران، میدان شهید هرندی (میدان غار) و مجتمع امدادی هلال احمر منطقه 16 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه هلال احمر تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ورزشگاه هلال احمر تهران است که در محله شهید هرندی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شوش، بین ادب و رخشان است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه هلال احمر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شوش قرار دارد. همچنین آژانس مهدی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه هلال احمر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صاحب جمع
  صاحب جمع، بین اردستانی و امین السلطان
 • ایستگاه اتوبوس شوش شرقی
  شوش، بین پیمانی و جهانیان
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه خاوران
  بزرگراه بعثت، بخارایی، غفاری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب تخلیه
  بزرگراه بعثت، بخارایی، غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه هلال احمر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه هلال احمر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه هلال احمر ندارد.
  neshan logo