info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید منتظری
category

ایستگاه اتوبوس شهید منتظری محله شهید اسدی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید منتظری

ایستگاه اتوبوس شهید منتظری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید اسدی تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهید اسدی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام حسین (ع) و بازار شهرستانی و همچنین فروشگاه رنگ توکل ، دانشکده فنی شهید شمسی پور، سلف دانشکده شمسی پور، قهوه خانه چلچه و مرکز خدمات کامپیوتری شرق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید منتظری تهران

در شهر تهران، محله شهید اسدی ، ایستگاه اتوبوس شهید منتظری تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دماوند، بین سنگ کوب و منتظری قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید منتظری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو امام حسین نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید آژانس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید منتظری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید منتظری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیام
  کفایی امانی، 17 شهریور، خشکبارچی، بین یکم و اقبال لاهوری
 • ایستگاه اتوبوس شیخ صفی
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین معاون تجار کاشانی و حماصیان
 • ایستگاه اتوبوس خواجه نصیر
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین خاکی آبکنار و زهره
 • ایستگاه اتوبوس پارک خیام
  امام علی، افسری آذر، افشار، منتظری، تقاطع خشکبارچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید منتظری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید منتظری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید منتظری ندارد.
  neshan logo