info
عکس مبلمان اداری شهاب
category

مبلمان اداری شهاب محله ونک، تهران

درباره‌ی مبلمان اداری شهاب

مبلمان اداری شهاب (فروشگاه مبلمان) در محله ونک تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده فروشگاه مبلمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه پول و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین ایسوس ایران، فروشگاه اکسیر، مجتمع تجاری اسکان، مرکز ایسوس پایتخت و بیمارستان محب مهر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مبلمان اداری شهاب تهران

برای رفتن به فروشگاه مبلمان اداری شهاب تهران باید به شهر تهران، محله ونک و بروید. شماره تلفن این فروشگاه 02188207134 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه مبلمان اداری شهاب تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله ونک به حساب می‌آید. مبلمان اداری طراحان آفیس، کانتمپو و ایرانکو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مبلمان اداری شهاب تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مبلمان اداری شهاب تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پردیس قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مبلمان اداری شهاب تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه مبلمان اداری شهاب تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده مبلمان اداری شهاب واقع شده‌اند:

 • مبلمان اداری طراحان آفیس
  (5.0)
  بزرگراه کردستان، حکیم اعظم، بین مسلمی و شیرازی
 • کانتمپو
  (4.0)
  بزرگراه کردستان، ونک، آرارات جنوبی
 • ایرانکو
  (5.0)
  ولیعصر، چهاردهم
 • مبلمان غفاری
  (5.0)
  بزرگراه کردستان، ونک، آرارات جنوبی
 • دفتر مرکزی خانه الوا Elva Home
  (5.0)
  ولیعصر، فوزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایرانمهر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مبلمان اداری شهاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مبلمان اداری شهاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مبلمان اداری شهاب ندارد.
  neshan logo