info
عکس ایستگاه اتوبوس پاستور
category

ایستگاه اتوبوس پاستور محله حنا، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاستور

ایستگاه اتوبوس پاستور (ایستگاه اتوبوس) در محله حنا یزد و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، دکتر زینب رمضانخانی متخصص زنان، زایمان و نازایی، هایپر سامان، کباب درباری و دفتر مرکزی موسسه کوثر یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاستور یزد

ایستگاه اتوبوس پاستور یزد در شهر یزد، محله حنا و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس طالقانی، ابتدای طالقانی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پاستور یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پاستور یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاستور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  فرخی، بین فرخی 4 و خویشداری
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرخی
  فرخی، بین فرخی 12 و لغوی
 • ایستگاه اتوبوس میدان آژادی
  فرخی، بین میدان آزادی و شهید خسرو مجتبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاستور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاستور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاستور ندارد.
  neshan logo