info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد خان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد خان محله قلعه طبره، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد خان

ایستگاه اتوبوس مسجد خان (ایستگاه اتوبوس) در محله قلعه طبره اصفهان و خیابان مهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله قلعه طبره اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس و بازارچه حاج آقا شجاع و همچنین هتل زنده رود، گروه صنعتی بوتان (واحد قطعات اصفهان)، تصفیه آب اصفهان گوارانوش، کباب بناب دنیز آذربایجان و آزمایشگاه هشت بهشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد خان اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد خان اصفهان در شهر اصفهان، محله قلعه طبره و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس هشت بهشت غربی، مهر است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد خان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سیمورغ واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد خان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد خان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خسرو آباد
  ابوالحسن اصفهانی، محمدی
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر
  هشت بهشت شرقی، بین بزرگمهر و ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن
  بزرگمهر، 22 بهمن، بین اشکان و شریف واقفی
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی
  هشت بهشت شرقی، بین سرو و بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین
  فلسطین، بین شاه جهان و حسن فرزین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد خان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد خان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد خان ندارد.
  neshan logo