info
عکس ایستگاه اتوبوس قیصری
category

ایستگاه اتوبوس قیصری محله مدیریت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قیصری

ایستگاه اتوبوس قیصری (ایستگاه اتوبوس) در محله مدیریت تهران و بلوار فرهنگ واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله مدیریت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید طوس و همچنین کلینیک لیزر و زیبایی نیایش، آموزشگاه موسیقی آوای ایرج، اتو گالری پرشین، ساختمان مرکزی بانک گردشگری ایران و سرمایه گذاری خوارزمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قیصری تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس قیصری تهران، شهر تهران، محله مدیریت است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید چمران، بلوار مدیریت، بلوار فرهنگ، بین بیست و چهارم و حق طلب بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قیصری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس سها پارسیان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قیصری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بلوار شریفی، بین توحید چهارم و سعادت آباد
 • ایستگاه اتوبوس خیابان شانزده
  سعادت آباد، بین کوروش و میر حسینی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  سعادت آباد، بین بیست و سوم و قره تپه ای
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک
  سعادت آباد، بین سی و دوم و سی ام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قیصری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قیصری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قیصری ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، بلوار مدیریت، بلوار فرهنگ، بین بیست و چهارم و حق طلب
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo