info
عکس سوپرمارکت بخشایش
category

سوپرمارکت بخشایش محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت بخشایش

سوپرمارکت بخشایش (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان بهادران واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ولیعصر و همچنین قلیان فروشی نادراصل حاج اوغلی، بانک کارگشایی، فروشگاه سنتور ثاقبی، موسسه زبان شکوه امیریه (دخترانه) و داروخانه دکتر زرغانی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت بخشایش واقع شده‌اند:

 • بوفه بیمارستان پارسا
  ولیعصر، میرکاظمیان، بین خط ویژه و یکم
 • سوپر مارکت
  ولیعصر، کرمانی، بین حیدری آرام و میرکاظمیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قلی مزرجی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت بخشایش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت بخشایش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت بخشایش ندارد.
  neshan logo