info
عکس بانک کارگشایی
category

بانک کارگشایی محله امیریه، تهران

درباره‌ی بانک کارگشایی

بانک کارگشایی (بانک) در محله امیریه تهران و خیابان مقربی واقع شده است. این مکان یکی از هفده بانک در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ولیعصر و همچنین آموزشگاه موسیقی خسروشیرین، قماشین، قنادی گواهی، دندانپزشکی دکتر زمانی و شاورهرام ایزد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک کارگشایی تهران

بانک کارگشایی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله امیریه پیدا کنید. شماره تماس بانک کارگشایی تهران 02155382046 است که می‌توانید اطلاعات موردنیازتان را از طریق آن به دست بیاورید. بانک کارگشایی تهران را می‌توان از بانک‌های خوب محله امیریه برشمرد. بانک‌های شعبه بانک سپه، بانک‌ملت باجه بیمارستان رازی و بانک صادرات ایران هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک کارگشایی تهران برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. این بانک به ایستگاه مترو منیریه نزدیک است. ایستگاه اتوبوس ورزشگاه، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک کارگشایی تهران قرار دارد.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. اگر برای انجام کاری به بانک کارگشایی تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک کارگشایی تهران را در ادامه می‌بینید. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.
نظرات کاربران در مورد بانک کارگشایی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  eliramazani
  شنبه 15 خرداد ماه 1400

  توی ارائه خدمات ضعیف عمل میکنن

  1
 • avatar
  امامی نژاد
  یکشنبه 26 اردیبهشت ماه 1400

  در بانک ها از وقت سیستم نوبت دهی نصب شده کارها را با ارامش بیشتر انجام می دهند و کمتر ناراضی وجود دارند.

 • avatar
  Tagdir
  شنبه 08 شهریور ماه 1399

  بانک کارگشایی شعبه امیریه،//بانک ملی//


سایر بانک‌های که در محدوده بانک کارگشایی واقع شده‌اند:

 • شعبه بانک سپه
  مولوی، ارشدی، دوم جنوبی
 • بانک‌ملت باجه بیمارستان رازی
  وحدت اسلامی، رازی
 • بانک صادرات ایران
  وحدت اسلامی، اصلانی
 • صندوق قرض الحسنه رمضان
  قزوین، شیری
 • بانک کشاورزی شعبه پل امیربهادر
  ولیعصر، بین ژیان پناه و اهلی شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پرستو (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک کارگشایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک کارگشایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک کارگشایی ندارد.
  neshan logo