info
عکس ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر
category

ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر محله امیریه، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر

ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر (ایستگاه اتوبوس) در محله امیریه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری دادرس و همچنین قماشین، قنادی گواهی، شاورهرام ایزد، ایران اندرو و داروخانه دکتر زرغانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر تهران

ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله امیریه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، بین قزوین و مقربی است. ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو منیریه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس فارابی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل امیر بهادر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس غفاری
  قزوین، غفاری، بین علیمرادی و السادات
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  مولوی، بین خط ویژه و میخچی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  وحدت اسلامی، بین خندان و زندی
 • ایستگاه اتوبوس تشکیلات
  مولوی، حاتمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل امیر بهادر ندارد.
  neshan logo