info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد
category

ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد محله جوانمرد قصاب، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد

ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد (ایستگاه اتوبوس) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، پارک شاه عبدالعظیم (ره)، شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد، پایانه تاکسیرانی و سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد ری

آدرس ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد ری، شهر ری، محله جوانمرد قصاب است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دستواره قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف ری، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد ری عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جوانمرد قصاب قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس آلاله را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد ری، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو جوانمرد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  کمیل
 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  امام حسین، سالاری
 • ایستگاه اتوبوس الهیه
  بلوار بسیج، سیزدهم، شهید یوسفی، حنیفه زاده، بین شهدا و شکیبا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد ندارد.
  neshan logo