info
عکس سوپرمارکت شقایق
category

سوپرمارکت شقایق محله قنات ناصری، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
2 رای

درباره‌ی سوپرمارکت شقایق

سوپرمارکت شقایق (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله قنات ناصری اراک و خیابان حسن صفری واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله قنات ناصری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین نان سنگک، فروشگاه شقایق، ایستگاه اتوبوس اول قنات، کلیدسازی و تعویض روغن عابدی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت شقایق واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت
  یادگار امام، بین احسان 2 و 3
 • سوپرمارکت دیدار
  گلستان 7
 • سوپرمارکت جزیره
  احسان 10، بین دانشگاه و یادگار امام
 • سوپر مارکت شمس
  بلوار کاظمی آشتیانی، بلوار وحدت، ابراهیم دیزآبادی، بین نسترن 14 و 15
 • سوپر مارکت مهدی سهل آبادی
  عسگری، کوچه بوستان حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت شقایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت شقایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت شقایق ندارد.
  neshan logo