info
عکس رستوران لوانو
category

رستوران لوانو محله صفائیه، یزد

درباره‌ی رستوران لوانو

رستوران لوانو (رستوران) در محله صفائیه یزد و خیابان ژاندارمری واقع شده است. این رستوران یکی از بیست رستوران در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه کاخ و همچنین آژانس گردشگری کاروانسالار، آموزشگاه و آرایشگاه همراز، کافه لورن یزد، آکواریوم و سوپر لبنیاتی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران لوانو یزد

این رستوران را می‌توانید‌ شهریزد،محله صفائیه و آیت الله علاقه بند، خیابان سرباز، خیابان ژاندارمری پیدا کنید.

رستوران لوانو یزد از رستوران‌های محبوب محله صفائیه است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری از جمله رستوران خاتون، غذاپزی زارع، رستوران زارع، آپادانا و رستوران ایتالیایی جنوا قرار دارند. همچنین کافه هره Hereh Cafe، کافه فیروز و کافه نیوشا از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در نزدیکی رستوران لوانو یزد و در محله صفائیه قرار دارند.

چطور به رستوران لوانو یزد برویم؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، راحت و بی‌دردسر بهترین راه رسیدن به رستوران لوانو یزد را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری را هم می‌توانید ببینید. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

از امتیازهای خوب رستوران لوانو یزد این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. ایستگاه اتوبوس نانوایی نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران لوانو یزد است.

آدرس دقیق و اطلاعات این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. در صورتی که به رستوران لوانو یزد رفتید، فراموش نکنید که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران لوانو واقع شده‌اند:

 • رستوران خاتون
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی پنجم و زیر گذر ابوذر
 • غذاپزی زارع
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی سوم و دشتی پنجم
 • رستوران زارع
  بلوار شهید دشتی، دشتی سوم
 • آپادانا
  بلوار جهاد، دشتی سوم
 • رستوران ایتالیایی جنوا
  آیت الله علاقه بند، سنبل، کریمی یزدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جمال هدایتی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران لوانو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران لوانو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران لوانو ندارد.
  neshan logo