عکس ایستگاه اتوبوس صفا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس صفا (محله زاهد گیلانی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی

موقعیت ایستگاه اتوبوس صفا در محله زاهد گیلانی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس صفا (ایستگاه اتوبوس) در محله زاهد گیلانی تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله زاهد گیلانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیوپاد - روپاد - پالپینگ و همچنین بازار میوه و تره بار صفا، هییت و سقاخانه قمر بنی هاشم (ع)، مسجد امام رضا (ع) شیخ کلخورانیهای مقیم مرکز، پایگاه مرکز بهداشت صفا و ام دی اف سلیمی فر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صفا

ایستگاه اتوبوس صفا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله زاهد گیلانی بزرگراه امام علی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صفا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ابن سینا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس هانمید قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صفا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  پیروزی، بین 17 شهریور و شکوفه
 • ایستگاه اتوبوس چرم سازی
  بزرگراه امام علی، درودیان، بین امیر خانی و ساروخانی
 • ایستگاه اتوبوس عزیزی
  امام علی، شیخ الرئیس، عزیزی غربی، بین ملکی و باقری
 • ایستگاه اتوبوس فتحنایی
  دماوند، بین اوحدی و امینی
 • ایستگاه اتوبوس یاس
  امام علی، شیخ الرئیس، عزیزی غربی، بین امید بیگی و اوجی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صفا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صفا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صفا ندارد.
  neshan logo