عکس ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم (محله بلورسازی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، برادران حسنی، بین اصغری علایی و قزوین

موقعیت ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم در محله بلورسازی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم (ایستگاه اتوبوس) در محله بلورسازی تهران و خیابان برادران حسنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله بلورسازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین پمپ بنزین اختصاصی ۲۳۹، ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم، نمایندگی سایپا 5864 شیرعلی نیا، فروشگاه کوشش رادیاتور و بوستان 22 بهمن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم

ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم را می‌توانید در شهر تهران، محله بلورسازی خیابان برادران حسنی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در برادران حسنی، بین اصغری علایی و قزوین قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بریانک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس میثم قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، برادران حسنی، بین اصغری علایی و قزوین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل امام زاده معصوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل امام زاده معصوم ندارد.
  neshan logo