info
عکس فروشگاه نوآوران
category

فروشگاه نوآوران (محله زند، شیراز)

درباره‌ی فروشگاه نوآوران

فروشگاه نوآوران (فروشگاه) در محله زند شیراز و خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و یک فروشگاه در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی گاندو، بیمارستان مسلمین و پاساژ زیتون و همچنین فروشگاه مرکزی شیراز کنسول، بیمارستان ایران ناجا، دفتر مرکزی تخفیف بازان، مجتمع تجاری تندیس و داروخانه خیام قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه نوآوران واقع شده‌اند:

 • خانه شرقی
  شوریده شیرازی، بین شهید سلامتیان 13 و بهار
 • فروشگاه زیبا نور
  قاآنی شمالی، 5، قوامی
 • فروشگاه چرم شهبازی
  شوریده شیرازی، بلوار استقلال
 • فروشگاه جامبو
  هفت تیر، هدایت غربی، بین هدایت 8 و 10
 • فروشگاه ماگ‌پرسو
  مشیر شرقی، ابتدای مشیر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دماوند (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه نوآوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه نوآوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه نوآوران ندارد.
  neshan logo