info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار مناره
category

ایستگاه اتوبوس چهار مناره محله بعثت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار مناره

ایستگاه اتوبوس چهار مناره (ایستگاه اتوبوس) در محله بعثت یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بعثت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مسجد خضر شاه و پاساژ موسوی و همچنین هتل ساباط یزد، تاکسی تلفنی همراز، لوازم خانگی مسلم، گروه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی پویا صنعت و فرش سلطانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار مناره یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس چهار مناره یزد است که در محله بعثت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید رجایی، بین فرهنگیان و مسجد مهدیه قرار دارد. ایستگاه اتوبوس چهار مناره یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار مناره یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار مناره واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چادر
  شهید نواب صفوی، بین سلمان فارسی و سجادیه
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بلوار شهید مطهری، بین حریری و میدان آزادی
 • ایستگاه اتوبوس پشت باغ
  شهید رجایی، بین شهید بکایی و شهید دهقان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار مناره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار مناره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار مناره ندارد.
  neshan logo