info
عکس تاکسی سرویس حاجی عباسی
category

تاکسی سرویس حاجی عباسی محله شهید هرندی، تهران

درباره‌ی تاکسی سرویس حاجی عباسی

تاکسی سرویس حاجی عباسی (تاکسی تلفنی) در محله شهید هرندی تهران و خیابان پیر مرادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبرآبادی، کاروانسرای خانات و بازار بزرگ تهران و همچنین بازار پرده، چلوکبابی برادران حاجی عباسی، گالری پرده نصیری ایزدی، پاساژ رضا و مرکز بهزیستی شهید جلائی پور قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آژانس یکی از آژانس‌های تاکسی تلفنی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط farangis (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس حاجی عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد تاکسی سرویس حاجی عباسی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    mahan
    یکشنبه 02 خرداد ماه 1400

    تاکسی سرویس حاجی عباسی اولین تاکسی سرویس در محدوده بازار مولوی می باشد که از خدمات خوب و با سرعتی برخوردار است

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس حاجی عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس حاجی عباسی ندارد.
neshan logo