info
عکس ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان
category

ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان محله طاحونه، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان

ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان (ایستگاه اتوبوس) در محله طاحونه اصفهان و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله طاحونه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین، بستنی رینون، دفتر پیشخوان خدمات دولت، ساختمان تجاری فراز و شرکت پیمان نوبهار اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان اصفهان

ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان اصفهان در شهر اصفهان، محله طاحونه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام رضا، بین امام سجاد و گلستان می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دفتر پیشخوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاسارگاد
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 129 و 139
 • ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی
  شریف غربی، مطهری
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری
  شریف غربی، مطهری، بین صفا و شهید نامور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان ندارد.
  neshan logo