info
عکس فروشگاه پوشاک یک ورزش
category

فروشگاه پوشاک یک ورزش محله منیریه، تهران

فروشگاه لوازم ورزشی
3.0
10 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه پوشاک یک ورزش

فروشگاه پوشاک یک ورزش (فروشگاه لوازم ورزشی) در محله منیریه تهران و خیابان فردوس واقع شده است. این فروش یکی از هفتاد و سه فروشگاه لوازم ورزشی در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مینایی و پاساژ کاوه و همچنین میدان منیریه، ساندویچ شوخ، نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت)، فروشگاه ریباک و ایران اسپورتر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروش به ایستگاه مترو منیریه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پوشاک یک ورزش تهران

برای رفتن به فروشگاه پوشاک یک ورزش تهران باید به شهر تهران، محله منیریه و بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن +982155384126 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک یک ورزش تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله منیریه به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، بازرگانی لطیفی اسپرت، لوازم ورزشی بادپا اسپرت و تجهیزات رزمی فایتر هستند.

چطور به فروشگاه پوشاک یک ورزش تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک یک ورزش تهران مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس جامی قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو دانشگاه امام علی که نزدیک به فروشگاه پوشاک یک ورزش تهران است، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک یک ورزش تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه پوشاک یک ورزش تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر که در محدوده فروشگاه پوشاک یک ورزش واقع شده‌اند:

 • بازرگانی لطیفی اسپرت
  ولیعصر، بین سخنور و توکلی
 • لوازم ورزشی بادپا اسپرت
  ولیعصر، بین ژیان پناه و اهلی شیرازی
 • تجهیزات رزمی فایتر
  ولیعصر، اهلی شیرازی، پیربسطامی، دوم
 • قلعه اسپرت لوازم ورزشی
  ولیعصر، اهلی شیرازی، پیربسطامی، بین سوم و دوم
 • فروشگاه ورزشی نوری
  ولیعصر، بین ژیان پناه و اهلی شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قائنی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ جمعه 22 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پوشاک یک ورزش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 22 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پوشاک یک ورزش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پوشاک یک ورزش ندارد.
  location استان تهران، تهران، ولیعصر، فردوس
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه پوشاک یک ورزش

  شنبه 10:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 21:00
  دوشنبه 10:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 21:00
  چهارشنبه 10:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 21:00
  جمعه 10:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo