info
عکس ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني
category

ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني

موقعیت ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و بزرگراه شهید خرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین تهیه غذا طاها، سقاخانه، فروشگاه چوبک ابزار، بانک ملت شعبه کهندژ و قطعات آسانسور سیگما اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني

ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله جوزدان بزرگراه شهید خرازی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید خرازی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ایمان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اشرفي اصفهاني واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صمديه لباف
  مدرس نجفی، بین حسینی و رضائی ها
 • ایستگاه اتوبوس مسجد فرشته
  شهیدان شرقی، بین نیایش و امید
 • ایستگاه اتوبوس بيمارستان کاشاني
  آیت الله کاشانی، بین معصوم میرزا و احمدرضا نعمتی
 • ایستگاه اتوبوس نجار باشي
  جهاد، بین ترابی و آقا مسیح
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده معارف
  شهیدان غربی، بین شاهزاده عبدالله و صاحب الزمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اشرفي اصفهاني ندارد.
  neshan logo