info
عکس ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی
category

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر خرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین تهیه غذا طاها، فروشگاه چوبک ابزار، سقاخانه، قطعات آسانسور سیگما اصفهان و بانک سپه شعبه کهندژ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله جوزدان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید خرازی، بعد از بهروز بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ایمان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اشرفی اصفهانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد فرشته
  شهیدان شرقی، بین نیایش و امید
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان کاشانی
  آیت الله کاشانی، بین معصوم میرزا و احمدرضا نعمتی
 • ایستگاه اتوبوس نجار باشی
  جهاد، بین ترابی و آقا مسیح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی ندارد.
  neshan logo