info
عکس ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین
category

ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین

ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان سلیمانی، هنگام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیجی سفر و همچنین مرکز پستی منطقه 16، کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو رصد، آبمیوه بستنی سان استار، سپند خودرو و ایران موبایل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین تهران، شهر تهران، محله نیروی دریایی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سلیمانی، هنگام است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو جانبازان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی تلفنی نارمک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رسالت پایانه زین الدین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علم و صنعت
  هنگام، دانشگاه علم و صنعت، آبگون
 • ایستگاه اتوبوس کوی نیروی دریایی
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین حسینعلی و شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
  مدنی، جانبازان غربی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه توحید
  مدنی، جانبازان غربی، بین گلستان و نود و یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رسالت پایانه زین الدین ندارد.
  neshan logo