info
عکس ایستگاه اتوبوس زمزم
category

ایستگاه اتوبوس زمزم محله آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زمزم

ایستگاه اتوبوس زمزم (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ تهران و بلوار نبرد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل شهید محلاتی و همچنین مجتمع قضائی خانواده، شهرداری منطقه 14 تهران بزرگ، ایستگاه 24 آتش نشانی ، بانک شهر و دبیرستان دخترانه دوره دوم معراج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زمزم تهران

ایستگاه اتوبوس زمزم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آهنگ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نبرد جنوبی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس زمزم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس اریانا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زمزم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  بزرگراه بسیج، بین هوشمند کریمی و مصطفی صادقی
 • ایستگاه اتوبوس زمزم
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • ایستگاه اتوبوس فاطمیه
  ده حقی، شاه آبادی (دهم فروردین)، بین گل شناس و فاطمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زمزم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زمزم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زمزم ندارد.
  neshan logo