info
عکس ایستگاه اتوبوس زمزم
category

ایستگاه اتوبوس زمزم (محله آهنگ، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زمزم

ایستگاه اتوبوس زمزم (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هفت ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی زمزم تاکسی، بوستان پدر، خانه داماد آرت، لوازم خانگی تک بالون و فروشگاه موبایل آل الکترونیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زمزم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس زمزم تهران است که در محله آهنگ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس زمزم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بسیج قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس متین تک واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس زمزم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زمزم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  بلوار نبرد جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس پارک وحدت
  بلوار ابوذر، بین سرمدیان و نبی نجفی
 • ایستگاه اتوبوس زمزم
  بلوار نبرد جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  بلوار نبرد جنوبی، بین بنفشه 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس سوم افسریه
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زمزم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زمزم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زمزم ندارد.
  neshan logo