info
عکس فروشگاه رنگارنگ سلیمی
category

فروشگاه رنگارنگ سلیمی محله شهرک امیرکبیر، اراک

درباره‌ی فروشگاه رنگارنگ سلیمی

فروشگاه رنگارنگ سلیمی (فروشگاه) در محله شهرک امیرکبیر اراک و خیابان عارف واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه در محله شهرک امیرکبیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین میدان امام حسین (ع)، باشگاه ورزشی راسپینا (ویژه بانوان)، فروشگاه ملت، مسجد امام علی و کافه اناری قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه رنگارنگ سلیمی واقع شده‌اند:

 • کمپینگ کوهنوردی فروشگاه برتر
  بزرگراه امام علی، بلوار دکتر اسماعیل آشتیانی
 • فروشگاه سورنا
  محسن قریشی، وحدت، وحدت 2
 • فروشگاه فدک
  بلوار شهید رَست، غدیر 15
 • تولیدی جوراب رهام
  جواد الائمه، قضات، فغانعلی زهره وند
 • فروش هوشمند آب تصفیه شده گواراب
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشادت 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عسکری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه رنگارنگ سلیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه رنگارنگ سلیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه رنگارنگ سلیمی ندارد.
  neshan logo