info
عکس ایستگاه اتوبوس دامپروری
category

ایستگاه اتوبوس دامپروری محله مهرآباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دامپروری

ایستگاه اتوبوس دامپروری (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد جنوبی تهران و خیابان کاوه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه ورزشی شهید جهانی پور، شرکت صنعتی مهرآباد، شرکت فولمن، مسکن هاشمی و تاسیسات امیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دامپروری تهران

ایستگاه اتوبوس دامپروری تهران در شهر تهران، محله مهرآباد جنوبی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه متوسلیان (فتح) واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دامپروری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو پایانه ۴ و ۶ فرودگاه مهرآباد است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دامپروری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دامپروری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سی متری جی
  شهيد بختیاری، بین بزرگراه آیت الله سعیدی و زهرآبادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری
  بزرگراه آیت الله سعیدی، تقاطع شهيد بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس میدان فتح
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین اتحاد و رجبی
 • ایستگاه اتوبوس نوروزی
  شمشیری، بین حسینی و یزدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دامپروری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دامپروری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دامپروری ندارد.
  neshan logo