info
عکس ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده
category

ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده

ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده (ایستگاه اتوبوس) در محله خیرآباد یزد و خیابان شهید جوکار واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه بزرگ احمد، دبیرستان پسرانه برازنده مقدم، فروشگاه نور، ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه و رستوران و فست فود بزرگ احمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده یزد است که در محله خیرآباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید جوکار بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیش دانشگاهی برازنده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه ژنرال واعظ
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین بن بست 41 و معراج 43
 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  شهید جوکار، عباس پارسائیان
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  شهید جوکار، پارسائیان، بین صاحب الزمان و فاطمه الزهرا
 • ایستگاه اتوبوس میدان سعادت
  شهید جوکار، پارسائیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده ندارد.
  neshan logo