info
عکس ایستگاه اتوبوس پل نصر
category

ایستگاه اتوبوس پل نصر محله آل احمد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل نصر

ایستگاه اتوبوس پل نصر (ایستگاه اتوبوس) در محله آل احمد تهران و خیابان جلال آل احمد واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شریعتی و همچنین دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، آژانس هواپیمایی نیل گشت روز، سیویلیکا و مطب دکتر فریده نجات قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل نصر تهران

در شهر تهران، محله امیرآباد ، ایستگاه اتوبوس پل نصر تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جلال آل احمد بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل نصر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس قرار دارد. آژانس میهن تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل نصر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پل نصر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مکس ورستپن
  جمعه 29 بهمن ماه 1400

  بهتر بشه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل نصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کردستان
  بزرگراه شهید گمنام
 • ایستگاه اتوبوس کانال
  بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین فاضل و دهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم
  کارگر شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 01 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل نصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 01 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل نصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل نصر ندارد.
  neshan logo