info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و بلوار آیت الله مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مرتاض و مجتمع رامین، رهام و همچنین مهمانسرای صداوسیمای یزد، دفتر مرکزی کانون ریاضی نخبه پروران ، پوشاک گلاویژ، میوه فروشی چهار فصل و مرکز خرید نگین یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض یزد

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض یزد در شهر یزد، محله مهدی آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله مدرس، نرسیده به محمدعلی رضاپور قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان مرتاض واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب
  بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهید محمدخانی، بین قدس و خیابان دانش
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  بلوار دانشجو، دهقان 2
 • ایستگاه اتوبوس شهد گل 3
  منابع طبیعی، خیابان کمیل، بین کمیل 3 و 7
 • ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر
  آیت الله علاقه بند، بین زیر گذر ابوذر و خیابان ژاندارمری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض ندارد.
  neshan logo