info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگیان

ایستگاه اتوبوس فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حمزه اصفهانی جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تحفه سرای یزد و همچنین کافه کاهو، هایپر ارکیده، شرکت فراسان، ایکیا اصفهان و مرغ حنانه 6 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اصفهان

در شهر اصفهان، محله نورباران ، ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی جنوبی، بین کلاه مال و تخت جمشید است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد
  سلمان فارسی (مشتاق سوم)
 • ایستگاه اتوبوس لاهور
  لاهور، بین هشت بهشت و دوازده متری شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  شریف واقفی، بین سعادت و شاهین
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  تونل شهید آقاخانی، بعد از بزرگمهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگیان ندارد.
  neshan logo