عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگيان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگيان (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، حمزه اصفهانی جنوبی، بین کلاه مال و مریم

موقعیت ایستگاه اتوبوس فرهنگيان اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فرهنگيان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حمزه اصفهانی جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تحفه سرای یزد و همچنین کافه کاهو، شرکت فراسان، ایکیا اصفهان، هایپر ارکیده و منقل کباب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگيان

در شهر اصفهان، خیابان حمزه اصفهانی جنوبی، ایستگاه اتوبوس فرهنگيان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی جنوبی، بین کلاه مال و مریم است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فرهنگيان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرهنگيان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، حمزه اصفهانی جنوبی، بین کلاه مال و مریم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگيان واقع شده‌اند:

  • ایستگاه اتوبوس مهر آباد
    سلمان فارسی (مشتاق سوم)
  • ایستگاه اتوبوس لاهور
    لاهور، بین هشت بهشت و دوازده متری شریعتی
  • ایستگاه اتوبوس گلزار
    شریف واقفی، بین سعادت و شاهین
  • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقي
    هشت بهشت غربی، بین سخنور و بزرگمهر
  • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگيان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

    حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

    آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
    کاربر گرامی،
    اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگيان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگيان ندارد.
    neshan logo