info
عکس فروشگاه لباس شبنم
category

فروشگاه لباس شبنم محله سلسبیل جنوبی، تهران

درباره‌ی فروشگاه لباس شبنم

فروشگاه لباس شبنم (فروشگاه لباس) در محله سلسبیل جنوبی تهران و خیابان بهرامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی فروشگاه لباس در محله سلسبیل جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آیدین و همچنین کلینیک دندانپزشکی فروردین، داروخانه شبانه روزی دکتر کوخابی، کافه کولاچینو، آموزشگاه موسیقی آوا سکوت و مسجد حجت ابن الحسن (عج) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو رودکی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه لباس شبنم تهران

فروشگاه لباس شبنم تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سلسبیل جنوبی و پیدا کنید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09121085219) تماس بگیرید. فروشگاه لباس شبنم تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله سلسبیل جنوبی به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه ماهور، فروشگاه گنجینه و گالری اووچ هستند.

چطور به فروشگاه لباس شبنم تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لباس شبنم تهران را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس طوس قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو کمیل که نزدیک به فروشگاه لباس شبنم تهران است، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه لباس شبنم تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه لباس شبنم تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه لباس شبنم واقع شده‌اند:

 • فروشگاه ماهور
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین خوش و علی فواد موسوی
 • فروشگاه گنجینه
  توحید، ارومیه
 • گالری اووچ
  جمهوری اسلامی، رودکی، بین ارومیه و معماریان
 • فروشگاه پوشاک قهوه خامه
  آزادی، مسجد علی، آذربایجان غربی، خوش جنوبی، بین چهار متری اول و امین اللهی
 • فروشگاه پوشاک مارک باز
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین آقاجانی و نادری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیلتَن (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لباس شبنم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لباس شبنم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لباس شبنم ندارد.
  neshan logo