info
عکس مرکز تخصصی دندانپزشکی مهر
category

مرکز تخصصی دندانپزشکی مهر محله کاشانک، تهران

مرکز دندان‌پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز تخصصی دندانپزشکی مهر

مرکز تخصصی دندانپزشکی مهر (مرکز دندان‌پزشکی) در محله کاشانک تهران و خیابان موحد دانش (اقدسیه) واقع شده است. این مرکز یکی از شانزده دندان پزشکی در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین رستوران اقدسیه، حلیم صبا، بستنی عمو حسین، کافه قنادی درباری و مسجد جامع امام جعفر صادق (ع) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده مرکز تخصصی دندانپزشکی مهر واقع شده‌اند:

 • کلینیک دندانپزشکی ملورین
  پاسداران، رضایی
 • کلینیک دندانپزشکی دکتر صفی نیا
  پاسداران
 • دندانپزشکی آپادانا
  جهانبخش نژاد، بین سباری و بوستان
 • دندانپزشکی نگین اقدسیه
  پاسداران، بوستان، نیلوفر
 • مطب دندانپزشکی دکتر زمانی
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی دندانپزشکی مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز تخصصی دندانپزشکی مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز تخصصی دندانپزشکی مهر ندارد.
  neshan logo