info
عکس بانک پاسارگادعکس بانک پاسارگاد
category

بانک پاسارگاد محله کاشانک، تهران

بانک
5.0
5 رای

درباره‌ی بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد (بانک) در محله کاشانک تهران و خیابان کنارگذر سباری واقع شده است. این مکان یکی از سی بانک در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صاحبقرانیه و همچنین مجتمع رفاهی کوثر بانک ملی، باشگاه بانک ملی - کوثر، مجموعه آجودانیه، کلینیک تخصصی آجودانیه و کرایه اتومبیل شای قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از بانک‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک پاسارگاد تهران

بانک پاسارگاد تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کاشانک پیدا کنید. یکی از بانک‌های محله کاشانک که مشتریان زیادی دارد، بانک پاسارگاد تهران است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون پست بانک کد ۳۹۴۹، بانک شهر اقدسیه و بانک سپه هم قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک پاسارگاد تهران برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. این مکان در نزدیکی ایستگاه مترو اقدسیه قرار دارد. برای رسیدن به بانک پاسارگاد تهران شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس دانش پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. یادتان باشد اگر به بانک پاسارگاد تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک پاسارگاد تهران را در ادامه می‌بینید. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • پست بانک کد ۳۹۴۹
  پاسداران، سیفان
 • بانک شهر اقدسیه
  پاسداران، بوستان، بین گل و موحد دانش
 • بانک سپه
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، دوم شرقی
 • عابربانک ملی
  جهانبخش نژاد، سباری، دانشوران
 • بانک ملت نارنجستان
  (1.0)
  پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عبدالاحد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک پاسارگاد ندارد.
  neshan logo