عکس ایستگاه اتوبوس فرشته
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فرشته (محله باغ فیض، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، شکوفه چهاردهم غربی، مهستان

موقعیت ایستگاه اتوبوس فرشته در محله باغ فیض تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فرشته (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان مهستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آذر سورس و همچنین تهیه غذای باغ فیض، بوستان بیست و دو بهمن، دبیرستان پروفسور حسابی، سوپر مارکت بهمن و خدمات برق خودرو یاسر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرشته

ایستگاه اتوبوس فرشته یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله باغ فیض خیابان مهستان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت، شکوفه چهاردهم غربی، مهستان می‌باشد. ایستگاه اتوبوس فرشته محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تندر واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرشته و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، شکوفه چهاردهم غربی، مهستان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرشته واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل، بین صدرا و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین بیست متری گلستان و مخبری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رجحان
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین برادران صفا و گلبرگ
 • ایستگاه اتوبوس گل تپه
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل
 • ایستگاه اتوبوس خرمشاد
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین بیست متری گلستان و دوازده متری سنبل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرشته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرشته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرشته ندارد.
  neshan logo