info
عکس نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی
category

نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی محله گود خزینه، شیراز

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی

نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله گود خزینه شیراز و خیابان هجرت واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه لوازم الکترونیک در محله گود خزینه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و بازارچه بهشت و همچنین هتل آپارتمان جهان نما، بیمارستان دکتر میر حسینی، پست اطلسی، دکتر صمیمی و نان بربری سنتی جاوید قرار گرفته است.

درباره فروشگاه نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی شیراز

برای رفتن به فروشگاه نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی شیراز باید به شهر شیراز، محله گود خزینه و بروید. شماره تلفن این فروشگاه 07132285528 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله گود خزینه به شمار می‌رود. فروشگاه پروین، فروشگاه لایت و Ostad Farhad Car electerician (برق کار ماشین) از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی شیراز برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی شیراز را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی شیراز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی شیراز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  بقا
  سه شنبه 11 خرداد ماه 1400

  فروشگاه لوازم الکترونیکی نمایندگی رسمی خدمات سونی وال جی دراری پرسنل منظم است که با احترام به مشتری رسیدگی میکنن


سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه پروین
  پیشرو، تختي 19، تختی، بین تختي 18 و 20
 • فروشگاه لایت
  مشکین فام، بین مشکین فام 4 و 6
 • Ostad Farhad Car electerician (برق کار ماشین)
  هجرت، بین هجرت پانزدهم و فردوسی
 • کامپیوتر فرهنگ
  (3.0)
  سمیه، حدادی، بین حدادی 10 و حر
 • خدمات برق اتومبیل اردلان
  (5.0)
  ساحلی شرقی، حر، بین حر 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahdi7271 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی ندارد.
  neshan logo