عکس ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، حمزه اصفهانی شمالی، بین ساسان و مرادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حمزه اصفهانی شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین گز مظفری - شعبه حمزه اصفهانی، دفتر ماکسیم اصفهان ، ایران ردیاب، کلینیک تخصصی حیوانات خانگی نوبل و گالری مبل بهار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن

ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان حمزه اصفهانی شمالی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی شمالی، بین ساسان و مرادی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس بزرگمهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، حمزه اصفهانی شمالی، بین ساسان و مرادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بيست و دو بهمن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر
  مشتاق دوم، بعد از پل بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت غربي
  هشت بهشت غربی، بین بزرگمهر و سامان
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پيروزي
  هشت بهشت شرقی، بین صیاد شیرازی و دوازده بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن ندارد.
  neshan logo