info
عکس ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم
category

ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم (محله امیرآباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم در محله امیرآباد تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله امیرآباد تهران و خیابان بیست و هفتم واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین شرکت نصب نیرو، بازار میوه و تره بار کردستان، داده کاوان هوشمند توسن، شوروم مبل نگار و دبستان پسرانه بشارت موعود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم

ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله امیرآباد خیابان بیست و هفتم قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه کردستان، بیست و هفتم بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس رز قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیست متری دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین
  شیخ بهائی، دانش
 • ایستگاه اتوبوس سیزده آبان
  بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، یزدان شناس، بین نیلوفر و شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   اسدا... آقا
   یکشنبه 10 مهر ماه 1401

   ایستگاه اتوبوس جابجا شده است.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیست متری دوم ندارد.
  neshan logo