info
عکس ایستگاه اتوبوس مهر
category

ایستگاه اتوبوس مهر محله مهرآباد، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهر

ایستگاه اتوبوس مهر (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد اصفهان و خیابان سلمان فارسی (مشتاق سوم) واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دریاچه مشتاق سوم و همچنین کاشی نائین، کارواش سبز، پارکینگ عمومی، گل پالیز و قهوه قجری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر اصفهان

ایستگاه اتوبوس مهر اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله مهرآباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی (مشتاق سوم)، بین ارغوان و مهر است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مهر اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس آبشار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مهر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل شهرستان
  سلمان فارسی (مشتاق سوم)، بعد از پل شهرستان
 • ایستگاه اتوبوس سروستان
  بازارچه، صدوقی
 • ایستگاه اتوبوس فردوس
  علامه امینی شرقی، بعد از فردوس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهر ندارد.
  neshan logo