info
عکس خودروسازی آذهایتکس
category

خودروسازی آذهایتکس محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی خودروسازی آذهایتکس

خودروسازی آذهایتکس (شرکت خصوصی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان نخ زرین واقع شده است. این شرکت یکی از 100 شرکت خصوصی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه ولوو، شرکت امداد خودرو ایران، افرا گروه، شهاب خودرو و ماشین آلات به آفرین قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده خودروسازی آذهایتکس واقع شده‌اند:

 • شرکت رازک
  لشگری
 • شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام
  بزرگراه لشگری، لوله پروفیل پارس
 • شرکت توسعه خرده فروشی میهن
  بزرگراه شهید فهمیده
 • شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین
  بزرگراه لشگری، لقمان حکیم
 • آرین ماشین راهبرد
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی اسماعیل زاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودروسازی آذهایتکس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودروسازی آذهایتکس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودروسازی آذهایتکس ندارد.
  neshan logo