info
عکس نانوایی لواش
category

نانوایی لواش محله آیت الله غفاری، اراک

درباره‌ی نانوایی لواش

نانوایی لواش (نانوایی) در محله آیت الله غفاری اراک و خیابان جواد الائمه واقع شده است. این مکان یکی از نه نانوایی در محله آیت الله غفاری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قیصری و همچنین فروشگاه افق کوروش، شیرینی داغ، نان فانتزی نمونه، مسجد محمودیه و داروخانه مبین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از نانوایی‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد نانوایی لواش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  پارسا سلیمی پور
  پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401

  خوبه


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی لواش واقع شده‌اند:

 • نانوایی بربری مجتبی
  بلوار قائم مقام فراهانی، شیخ طبرسی، لاله
 • نانوایی سنگک
  جواد الائمه، ادبجو، پروین اعتصامی، بین محدرضا رحمانی و مهر
 • نانوایی لواش ماشینی
  بلوار سیدالشهدا، شعبانی، بین شقایق 12 و 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فْرَََوَرِتیش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی لواش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی لواش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی لواش ندارد.
  neshan logo