info
عکس پست برق
category

پست برق محله سیزده آبان، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پست برق

پست برق (اداره و سازمان دولتی) در محله سیزده آبان ری و بلوار شهید رجایی، بلوار سیزده آبان واقع شده است. این اداره یکی از هشت اداره و سازمان دولتی در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان سیزده آبان، مرکز نگهداری کودکان بد سرپرست و بی سرپرست شهید ضرغامی، عینک وحید، اتوبار حمل بار اثاثیه منزل ملت بار جنوب و پست آبان قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده پست برق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه پسماند مرکزی
  رجایی، امامزاده ابوالحسن
 • غرفه بازیافت
  بزرگراه شهید رجایی، صفر رحمتی، رضازاده، بین طاهری و اسپد
 • پست برق
  بلوار شهید رجایی، بلوار سیزده آبان، مهدی مولایی، تیر 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست برق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست برق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست برق ندارد.
  neshan logo