info
عکس ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی
category

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین گز مظفری - شعبه حمزه اصفهانی، مطب دکتر ماه منیر جعفری، گالری مبل بهار، رستوران زنجانی و آموزشگاه موسیقی تاج اصفهانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله رکن الدوله غربی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی شمالی، 22 بهمن، بین فجر و لاله می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس بزرگمهر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حمزه اصفهانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی
  گلزار، بین شهیدان احمدی و شهرستانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر
  میدان بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس رکن الدوله
  صیاد شیرازی، بین سعدی و قائم
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت غربی
  هشت بهشت غربی، بین سامان و بزرگمهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی ندارد.
  neshan logo